Ozdobte si interiér onyxovými stěnami

Toužíte po stěně z kamene, která budou vaší chloubou? Poradíme vám s výběrem dle vašich představ i finančních možností a zajistíme montáž po celé ČR. Svěřte svůj projekt do rukou profesionálů s 20 lety praxe a více jak 1000 spokojenými zákazníky.

Čím jsou onyxové stěny přitažlivé?

  1. Výjimečné vlastnosti onyxu – průsvitnost a propustnost světla – dokáží vytvořit unikátní a neopakovatelné instalace.
  2. Jednou z možností instalace je podsvícení kamene. Tím se vytvoří efekt, kdy intenzita světla způsobuje jemné změny struktury.
  3. Dalším způsobem je instalace proti světlu – tuto možnost instalace můžete vidět ve slavné brněnské vile Tugendhat architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Ve vile se nachází onyxová stěna oddělující jídelní a pracovní část, která ve chvíli dopadu paprsků zapadajícího slunce téměř magicky mění barvu.

Chtějte onyxové stěny od nás. Napište si o CENOVOU NABÍDKU NA MÍRU.

Výrobky od nás vydrží až 100 let

S výrobou produktů z přírodního kamene máme dlouholeté zkušenosti – již od roku 1994 plníme přání našim klientům. Jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi, které spolu s odbornými znalostmi a dlouholetými zkušenostmi našich pracovníků poskytují zákazníkům jistotu, že bude zajištěna vysoká kvalita nabízených výrobků. Obraťte se na profesionály, kteří rozumí kamenům i vám.

KONTAKTUJTE NÁS PRO REALIZACI NA MÍRU!