Kamenné obklady na míru právě pro vás

Kamenné obkladyZvolte si obklad, který bude dominovat interiéru či exteriéru. Rozhodněte se pro kamenné obklady, které jsou velmi populární pro svou jedinečnost a kvalitu. V kombinaci s ostatními přírodními materiály, např. dřevem, vytvářejí dokonalý dominantní prvek každého prostoru.

Jsme odborníci, kteří se postarají o vše od poradenství až po montáž. Dle vašich požadavků vám dodáme kamenné obklady na zakázku, a to kdekoliv po celé České republice. Kontaktujte nás, přijedeme k vám domů zaměřit daný prostor. Následně vypracujeme podrobnou cenovou kalkulaci na míru a po podepsání smlouvy se můžete těšit na realizaci kamenných obkladů.

Chtějte kamenný obklad od nás. Bude vám dělat radost více jak 100 let. Vybírejte z široké škály kamenů různých barevných provedení a textur – máme již až 200 druhů.

Do jakého prostoru chcete kamenné obklady umístit?

INTERIÉR

EXTERIÉR

Z jakých rozměrů kamenných obkladů si můžete vybrat?

  • Obklady zhotovujeme z celých desek, čímž lépe vynikne kresba a přirozená krása přírodního kamene, jelikož na sebe jednotlivé obklady navazují a vytváří tak efekt celistvosti.
  • Pokud máte zájem o velkoformátové obklady, např. 60 x 60 cm, 100 x 80 cm a větší, jste na správném místě.
  • Nabízíme také již hotové formáty o typizovaných rozměrech – 30,5 x 30,5 x 1 cm, 61 x 30,5 x 1 cm, popř. 40 x 40 x 1 cm.
  • Nabízíme různé úpravy povrchu obkladů.

Hledáte inspiraci pro svůj projekt?

Podívejte se, které prostory jsme oživili kamennými obklady. Třeba vás podnítí ke změně i u vás doma.

Chcete nezávaznou cenovou nabídku? Vyplňte poptávkový formulář.