Kamenné kuchyňské desky na míru

Kuchyňská linkaVytváříte si moderní domácnost, která má být jedinečná a elegantní? V tom případě by ve vaší kuchyni neměla chybět pracovní deska z kamene. Svěřte její realizaci do rukou profesionálů s 20 lety praxe a více jak 1000 spokojenými klienty.

Poradíme a navrhneme vhodné řešení

Vyslechneme si vaše představy o luxusní kuchyni. Poradíme s výběrem dle vašich přání a finančních možností. Přijedeme k vám, ať žijete kdekoliv v ČR. Naši odborníci vám přijedou kamennou kuchyňskou desku zabudovat.

Položte základní kámen nové kuchyni

REALIZACE NA MÍRU! NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kamenná kuchyňská deska, která odolá všemu

Usnadněte si práci v kuchyni. Díky praktičnosti kamenné desky bude čas v kuchyni zábavou. Deska má minimální nasákavost, je nenáročná na údržbu, hygienická, odolná vůči vysokým teplotám, nárazům, poškození řezem i vůči vlivům různých kyselin obsažených v některých potravinách a chemikáliích používaných v domácnosti.

Proč se specializujeme na výrobu desek POUZE ZE ŽULY a KVARCITU?

Kuchyňské pracovní desky vyrábíme na zakázku dle specifických požadavků každého klienta. Jelikož klademe důraz na kvalitu a trvanlivost, kuchyňské desky vyrábíme výhradně ze žuly a kvarcitu. V nabídce některých výrobců a kuchyňských studií naleznete i ostatní materiály, jako je mramor či travertin. Ty však nejsou příliš vhodné, jelikož jsou oproti žule více pórovité a tím více náchylné k poškození. Tato vlastnost se nejvíce projevuje při odolnosti vsakování olejů či kyselých látek do struktury materiálu. Navíc nejsou tak tvrdé jako žula, proto se musí dbát zvýšené opatrnosti kvůli mechanickému poškození.

Nabízíme širokou škálu barev a vzorů s různými povrchovými úpravami. Kuchyňské desky vyrábíme zpravidla v tloušťce 3 cm. Můžete si vybrat také typ hrany: sražená hrana, rádius, čtvrt oblouk, půl oblouk. Inspirujte se kuchyněmi, které jsme již realizovali.

Namontujeme vám kuchyňskou desku včetně osazení dřezů a spotřebičů

  • Osazení dřezů, varných desek a ostatních spotřebičů – Nabízíme tři možnosti osazení dřezů – montáž dřezu shora, montáž dřezu zespodu a montáž dřezu do roviny. Varné desky se osazují shora, tedy na pracovní desku, nebo je lze zapustit do roviny. Do desky lze zabudovat i jiné spotřebiče, jako je baterie, výsuvná zásuvka či digestoř.
  • Odkapové plochy – Na pracovní desce můžeme vytvořit dle přání zákazníka odkapovou plochu ke dřezu či odkapové drážky. Nejen, že obojí vypadá na přírodním kameni efektivně, odkapová plocha či drážky jsou také velmi praktické.

Zašlete nám poptávku a pořiďte si kuchyň, která vám bude sloužit dlouhá léta. Napište si o CENOVOU NABÍDKU NA MÍRU.

Zjistěte, jak udržovat kuchyňské pracovní desky

I přesto, že pro výrobu kuchyňské pracovní desky je kámen jedním z nejvhodnějších a nejodolnějších materiálů, je třeba jej podobně jako ostatní materiály pravidelně udržovat.

  • Jednou za půl roku doporučujeme kuchyňskou desku naimpregnovat speciální impregnací. Na kameni se vytvoří vrstva, která zabrání nasákavosti a opotřebení kamene. Impregnace nemění přirozenou barvu kamene a nezanechává film na povrchu.
  • Pro dlouhotrvající krásný vzhled kuchyňské desky z přírodního kamene platí i další zásady. I přesto, že je žula odolná vůči kyselinám, není například vhodné nechat dlouhou dobu na desce rozlité víno a jiný alkohol, olej, skvrny po krájení citronu nebo používat čističe obsahující kyselé látky.

Chcete nezávaznou cenovou nabídku? Vyplňte poptávkový formulář.